Hakkımızda

Güney Aluminyum, sahip olduğu esneklik ve yaratıcılık özellikleri ile müşterilerine yüksek kalitede bir servis vermektedir. Müşterilerimiz, her türlü profil ihtiyaçlarını, Güney Aluminyum 'un tecrübeli ve uzman kadrosu sayesinde bürokratik engellere takılmadan karşılayabileceklerinden emindir.

Güney Aluminyum'un müşterilerine sağladığı en büyük avantaj aynı çatı altında aluminyum biyetten başlayıp mekanik ve yüzey işlemi yapılmış bitmiş profil alabilmesidir. Bu, nakliye maliyetlerinde ekonomi ve profillerin çeşitli işlemlere tabi tutulması sırasında firmalar arası nakliyelerde oluşabilecek Güneyarların önlenmesine imkan sağlamaktadır.

Güney Aluminyum olarak yenilikler yaratmak ve yüksek kaliteli aluminyum ürünleri ucuza mal etmek için sürekli kendimizi geliştirmeye çalıştırmaktayız. Ürün kalitemizi sürekli arttırmanın yollarını aramanın yanı sıra, sadece müşterilerimizin beklentilerini karşılamakla kalmayıp, beklentilerin üzerinde bir servis sağlamayı hedeflemekteyiz.

Güney Aluminyum tasarımdan nihai ürüne kadar tüm aluminyum profil ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kapasitedir. Bir mamülün maliyetinin uygun olabilmesi için tasarımının doğru şekilde yapılması gerekir. Zamandan tasarruf edebilmek ve kaliteyi arttırmak adına firmamız bünyesinde, tecrübeli elemanlardan ve gerekli teçhizattan oluşan bir kalıphanemiz mevcuttur.

HABERLER

Copyright © 2017 Güney Alüminyum | Her hakkı saklıdır.